Sun Plus Pro 920 - 700VA/12V
UTL Solar Sun Plus Pro 920 - 700VA/12V
SKU: 103
0
Sun Plus Pro Solar Inverter 700VA/12V
Highlights
Description:
  • Inbuilt rMPPT Solar Charge Controller
  • Support 12V & 24V Solar Panel with 12V System
  • Battery Charging at Low Voltage (90V) Mains Input